Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 10:29
Meškanie
Strážske 10:23 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Strážske )
0.59 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 4.64 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 04:03
Čadca 04:04
Čadca 04:05
Čadca 04:06
Čadca 04:07
Čadca 04:08
Čadca 04:09
Krásno nad Kysucou 04:15
Krásno nad Kysucou 04:16
Krásno nad Kysucou 04:17
Krásno nad Kysucou 04:18
Krásno nad Kysucou 04:19
Kysucké Nové Mesto 04:20
Krásno nad Kysucou 04:20
Kysucké Nové Mesto 04:21
Kysucké Nové Mesto 04:22
Kysucké Nové Mesto 04:23
Kysucké Nové Mesto 04:24
Kysucké Nové Mesto 04:25
Žilina 04:28
Žilina 04:29
Žilina 04:30
Žilina 04:32
Žilina 04:33
Žilina 04:34
Žilina 05:00
Odbočka Váh 05:04
Odbočka Váh 05:05
Varín 05:06
Varín 05:07
Vrútky 05:16
Vrútky 05:18
Vrútky nákl. st. 05:20
Vrútky nákl. st. 05:21
Turany 05:24
Turany 05:25
Kraľovany 05:30
Kraľovany 05:31
Kraľovany 05:32
Kraľovany 05:35
Ľubochňa 05:40
Ružomberok 05:49
Ružomberok 05:50
Ružomberok 05:53
Lisková 05:57
Liptovská Teplá 05:59
Výhybňa Paludza 06:05
Výhybňa Paludza 06:06
Liptovský Mikuláš 06:10
Liptovský Mikuláš 06:11
Liptovský Mikuláš 06:12
Liptovský Mikuláš 06:13
Liptovský Hrádok 06:21
Liptovský Hrádok 06:22
Kráľova Lehota 06:24
Kráľova Lehota 06:25
Východná 06:31
Štrba 06:40
Štrba 06:41
Štrba 06:43
Svit 06:51
Svit 06:52
Svit 06:53
Svit 06:54
Poprad-Tatry 06:55
Svit 06:55
Poprad-Tatry 06:56
Svit 06:56
Poprad-Tatry 06:57
Poprad-Tatry 06:58
Poprad-Tatry 06:59
Poprad-Tatry 07:00
Poprad-Tatry 07:02
Poprad-Tatry 07:07
Poprad-Tatry 07:08
Vydrník 07:17
Vydrník 07:18
Spišská Nová Ves 07:26
Spišská Nová Ves 07:28
Markušovce 07:34
Markušovce 07:35
Spišské Vlachy 07:42
Krompachy 07:46
Margecany 07:53
Margecany 07:55
Margecany 07:57
Malá Lodina 08:02
Výhybňa Ružín 08:02
Malá Lodina 08:04
Kysak 08:09
Kysak 08:11
Kysak 08:12
Kostoľany nad Hornádom 08:17
Kostoľany nad Hornádom 08:18
Košice 08:23
Košice 08:24
Košice 08:25
Košice 09:01
Barca - stavadlo 1 09:05
Krásna nad Hornádom 09:07
Nižná Myšľa 09:12
Ruskov 09:18
Slanec 09:23
Slanec 09:24
Slanec 09:25
Výhybňa Slivník 09:30
Výhybňa Slivník 09:31
Výhybňa Slivník 09:32
Čeľovce 09:37
Čeľovce 09:38
Čeľovce 09:39
Trebišov 09:43
Trebišov 09:44
Trebišov 09:45
Trebišov 09:47
Hrinište 09:52
Hrinište 09:53
Bánovce nad Ondavou 09:56
Bánovce nad Ondavou 09:57
Bánovce nad Ondavou 10:01
Michalovce 10:09
Michalovce 10:10
Michalovce 10:11
Petrovce nad Laborcom 10:15
Petrovce nad Laborcom 10:16
Strážske 10:22
Strážske 10:23