Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 02:05
Meškanie
Čadca 02:03 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Čadca )
8.70 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 5.97 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Nižná Myšľa 00:00
Svit 00:00
Poprad-Tatry 00:00
Vydrník 00:00
Spišská Nová Ves 00:00
Markušovce 00:00
Krompachy 00:00
Výhybňa Ružín 00:00
Malá Lodina 00:00
Košice 00:00
Štrba 00:00
Krásna nad Hornádom 00:00
Spišské Vlachy 00:00
Ruskov 00:00
Slanec 00:00
Výhybňa Slivník 00:00
Čeľovce 00:00
Trebišov 00:00
Hrinište 00:00
Bánovce nad Ondavou 00:00
Michalovce 00:00
Strážske 00:00
Humenné 00:00
Barca - stavadlo 1 00:00
Žilina 00:00
Čadca 00:00
Margecany 00:00
Kysucké Nové Mesto 00:00
Východná 00:00
Odbočka Váh 00:00
Vrútky nákl. st. 00:00
Turany 00:00
Kraľovany 00:00
Liptovský Mikuláš 00:00
Krásno nad Kysucou 00:00
Liptovský Hrádok 00:00
Výhybňa Paludza 00:00
Kráľova Lehota 00:00
Kráľova Lehota 00:01
Kráľova Lehota 00:02
Liptovský Hrádok 00:04
Liptovský Hrádok 00:05
Liptovský Mikuláš 00:12
Liptovský Mikuláš 00:13
Liptovský Mikuláš 00:14
Výhybňa Paludza 00:18
Výhybňa Paludza 00:19
Liptovská Teplá 00:25
Ružomberok 00:30
Ružomberok 00:31
Ľubochňa 00:41
Kraľovany 00:46
Kraľovany 00:47
Turany 00:53
Vrútky nákl. st. 00:57
Vrútky 00:59
Vrútky 01:00
Odbočka Potok 01:08
Varín 01:09
Odbočka Váh 01:10
Odbočka Váh 01:11
Žilina 01:15
Žilina 01:16
Žilina 01:38
Kysucké Nové Mesto 01:47
Krásno nad Kysucou 01:51
Krásno nad Kysucou 01:52
Čadca 02:00
Čadca 02:01
Čadca 02:02
Čadca 02:03
Čadca 02:04
Čadca 02:05
Humenné 19:46
Strážske 19:53
Strážske 19:55
Strážske 19:56
Petrovce nad Laborcom 20:03
Michalovce 20:07
Michalovce 20:12
Bánovce nad Ondavou 20:21
Bánovce nad Ondavou 20:23
Hrinište 20:28
Trebišov 20:33
Trebišov 20:41
Čeľovce 20:48
Čeľovce 20:49
Výhybňa Slivník 20:54
Výhybňa Slivník 20:55
Výhybňa Slivník 20:56
Slanec 21:02
Slanec 21:03
Slanec 21:04
Slanec 21:05
Slanec 21:06
Ruskov 21:07
Ruskov 21:08
Ruskov 21:09
Ruskov 21:10
Ruskov 21:11
Ruskov 21:12
Nižná Myšľa 21:12
Nižná Myšľa 21:13
Nižná Myšľa 21:14
Nižná Myšľa 21:15
Krásna nad Hornádom 21:16
Nižná Myšľa 21:16
Nižná Myšľa 21:17
Krásna nad Hornádom 21:17
Barca - stavadlo 1 21:18
Krásna nad Hornádom 21:18
Barca - stavadlo 1 21:19
Krásna nad Hornádom 21:19
Barca - stavadlo 1 21:20
Krásna nad Hornádom 21:20
Krásna nad Hornádom 21:21
Barca - stavadlo 1 21:21
Barca - stavadlo 1 21:22
Košice 21:22
Krásna nad Hornádom 21:22
Košice 21:23
Barca - stavadlo 1 21:23
Košice 21:24
Košice 21:26
Košice 21:27
Košice 21:28
Košice 22:07
Kostoľany nad Hornádom 22:14
Kysak 22:19
Kysak 22:21
Malá Lodina 22:28
Výhybňa Ružín 22:30
Margecany 22:35
Margecany 22:37
Krompachy 22:44
Spišské Vlachy 22:48
Markušovce 22:56
Spišská Nová Ves 23:02
Spišská Nová Ves 23:04
Vydrník 23:12
Vydrník 23:13
Poprad-Tatry 23:21
Poprad-Tatry 23:22
Poprad-Tatry 23:24
Svit 23:29
Svit 23:30
Svit 23:31
Svit 23:32
Svit 23:34
Štrba 23:37
Štrba 23:38
Štrba 23:39
Štrba 23:40
Štrba 23:41
Štrba 23:42
Štrba 23:43
Štrba 23:44
Štrba 23:46
Východná 23:55
Východná 23:56
Kysak 23:59
Liptovská Teplá 23:59
Ružomberok 23:59
Ľubochňa 23:59
Vrútky 23:59
Varín 23:59
Kostoľany nad Hornádom 23:59