Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
10.12.2017 o 22:39
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 22:36 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
16.11 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 14.82 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Vrútky nákl. st. 20:05
Vrútky 20:07
Vrútky nákl. st. 20:09
Turany 20:09
Turany 20:13
Kraľovany 20:15
Kraľovany 20:19
Ľubochňa 20:19
Ľubochňa 20:23
Ružomberok 20:28
Ružomberok 20:29
Ružomberok 20:31
Ružomberok 20:32
Lisková 20:33
Ružomberok 20:33
Ružomberok 20:34
Liptovská Teplá 20:35
Lisková 20:36
Lisková 20:37
Lisková 20:38
Liptovská Teplá 20:39
Liptovská Teplá 20:40
Výhybňa Paludza 20:42
Výhybňa Paludza 20:46
Liptovský Mikuláš 20:46
Výhybňa Paludza 20:47
Liptovský Mikuláš 20:47
Liptovský Mikuláš 20:50
Liptovský Mikuláš 20:51
Liptovský Mikuláš 20:52
Liptovský Hrádok 20:55
Kráľova Lehota 20:58
Liptovský Hrádok 21:00
Kráľova Lehota 21:03
Východná 21:05
Východná 21:09
Východná 21:10
Štrba 21:15
Štrba 21:17
Štrba 21:19
Štrba 21:20
Svit 21:26
Svit 21:28
Poprad-Tatry 21:31
Poprad-Tatry 21:32
Poprad-Tatry 21:33
Poprad-Tatry 21:35
Vydrník 21:44
Spišská Nová Ves 21:52
Spišská Nová Ves 21:53
Markušovce 21:59
Markušovce 22:00
Spišské Vlachy 22:07
Krompachy 22:10
Krompachy 22:11
Margecany 22:17
Malá Lodina 22:20
Kysak 22:20
Krompachy 22:20
Margecany 22:20
Výhybňa Ružín 22:20
Kostoľany nad Hornádom 22:20
Výhybňa Ružín 22:21
Malá Lodina 22:22
Výhybňa Ružín 22:22
Malá Lodina 22:23
Malá Lodina 22:24
Kysak 22:30
Kysak 22:31
Kysak 22:32
Kostoľany nad Hornádom 22:36
Kostoľany nad Hornádom 22:37