Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.10.2017 o 22:44
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 22:37 04 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
14.28 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 13.18 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Vrútky 20:07
Vrútky nákl. st. 20:09
Turany 20:13
Kraľovany 20:19
Ľubochňa 20:23
Ružomberok 20:31
Ružomberok 20:32
Ružomberok 20:33
Ružomberok 20:34
Lisková 20:36
Lisková 20:38
Liptovská Teplá 20:39
Liptovská Teplá 20:40
Výhybňa Paludza 20:46
Výhybňa Paludza 20:47
Liptovský Mikuláš 20:50
Liptovský Mikuláš 20:51
Liptovský Mikuláš 20:52
Liptovský Hrádok 21:00
Kráľova Lehota 21:03
Východná 21:10
Štrba 21:19
Štrba 21:20
Svit 21:28
Poprad-Tatry 21:32
Poprad-Tatry 21:33
Poprad-Tatry 21:35
Vydrník 21:44
Spišská Nová Ves 21:52
Spišská Nová Ves 21:53
Markušovce 21:59
Markušovce 22:00
Spišské Vlachy 22:07
Krompachy 22:11
Margecany 22:17
Kostoľany nad Hornádom 22:20
Krompachy 22:20
Margecany 22:20
Výhybňa Ružín 22:20
Malá Lodina 22:20
Kysak 22:20
Malá Lodina 22:22
Výhybňa Ružín 22:22
Malá Lodina 22:24
Kysak 22:30
Kysak 22:32
Kostoľany nad Hornádom 22:36
Kostoľany nad Hornádom 22:37