Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 06:41
Meškanie
Vrútky nákl. st. 06:36 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Vrútky nákl. st. )
7.01 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.87 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 04:03
Kostoľany nad Hornádom 04:10
Kysak 04:15
Kysak 04:16
Malá Lodina 04:23
Výhybňa Ružín 04:25
Margecany 04:29
Krompachy 04:36
Spišské Vlachy 04:40
Markušovce 04:48
Spišská Nová Ves 04:54
Spišská Nová Ves 04:55
Vydrník 05:04
Poprad-Tatry 05:12
Poprad-Tatry 05:13
Poprad-Tatry 05:14
Svit 05:20
Štrba 05:27
Štrba 05:28
Východná 05:36
Východná 05:37
Kráľova Lehota 05:42
Kráľova Lehota 05:43
Liptovský Hrádok 05:45
Liptovský Hrádok 05:46
Liptovský Mikuláš 05:52
Liptovský Mikuláš 05:53
Liptovský Mikuláš 05:55
Výhybňa Paludza 06:00
Liptovská Teplá 06:07
Ružomberok 06:12
Ružomberok 06:13
Ľubochňa 06:23
Kraľovany 06:27
Turany 06:32
Vrútky nákl. st. 06:36