Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 12:06
Meškanie
Čadca 11:54 10 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Čadca )
12.18 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 9.54 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čremošné 00:00
Banská Bystrica 09:32
Banská Bystrica 09:33
Banská Bystrica 09:34
Kostiviarska 09:40
Uľanka 09:45
Uľanka 09:46
Harmanec jaskyňa 09:58
Harmanec jaskyňa 09:59
Harmanec jaskyňa 10:00
Harmanec jaskyňa 10:01
Harmanec jaskyňa 10:02
Čremošné 10:05
Čremošné 10:06
Čremošné 10:07
Čremošné 10:08
Čremošné 10:09
Odb. Dolná Štubňa 10:17
Diviaky 10:23
Príbovce-Rakovo 10:32
Martin 10:38
Martin 10:40
Vrútky 10:46
Vrútky 10:47
Vrútky 10:49
Odbočka Potok 10:57
Varín 10:58
Odbočka Váh 10:59
Varín 10:59
Odbočka Váh 11:00
Žilina - Teplička 11:00
Odbočka Váh 11:01
Žilina 11:04
Žilina 11:05
Žilina 11:06
Žilina 11:27
Kysucké Nové Mesto 11:35
Kysucké Nové Mesto 11:36
Kysucké Nové Mesto 11:37
Krásno nad Kysucou 11:42
Krásno nad Kysucou 11:43
Čadca 11:50
Čadca 11:51
Čadca 11:52
Čadca 11:54