Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 12:54
Meškanie
Sliač kúpele 12:50 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Sliač kúpele )
10.54 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 7.76 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Banská Bystrica 00:00
Čremošné 00:00
Diviaky 00:00
Čadca 10:04
Čadca 10:05
Čadca 10:06
Čadca 10:08
Krásno nad Kysucou 10:18
Kysucké Nové Mesto 10:23
Kysucké Nové Mesto 10:24
Kysucké Nové Mesto 10:25
Žilina 10:33
Žilina 10:54
Odbočka Váh 10:58
Odbočka Váh 10:59
Žilina - Teplička 11:00
Varín 11:01
Vrútky 11:11
Vrútky 11:13
Martin 11:19
Martin 11:20
Príbovce-Rakovo 11:27
Diviaky 11:36
Odb. Dolná Štubňa 11:43
Čremošné 11:52
Čremošné 11:53
Harmanec jaskyňa 11:59
Harmanec jaskyňa 12:02
Harmanec jaskyňa 12:03
Uľanka 12:14
Uľanka 12:15
Kostiviarska 12:19
Kostiviarska 12:20
Kostiviarska 12:21
Banská Bystrica 12:24
Banská Bystrica 12:25
Banská Bystrica 12:26
Banská Bystrica 12:35
Radvaň 12:40
Radvaň 12:41
Vlkanová 12:44
Vlkanová 12:45
Sliač kúpele 12:48
Sliač kúpele 12:49
Sliač kúpele 12:50