Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
10.12.2017 o 12:50
Meškanie
Sliač kúpele 12:46 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Sliač kúpele )
9.35 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 7.97 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Diviaky 00:00
Čremošné 00:00
Banská Bystrica 00:00
Čadca 10:04
Čadca 10:05
Čadca 10:06
Čadca 10:07
Čadca 10:08
Krásno nad Kysucou 10:17
Krásno nad Kysucou 10:18
Kysucké Nové Mesto 10:22
Kysucké Nové Mesto 10:23
Kysucké Nové Mesto 10:24
Kysucké Nové Mesto 10:25
Žilina 10:32
Žilina 10:33
Žilina 10:54
Odbočka Váh 10:58
Odbočka Váh 10:59
Varín 11:00
Žilina - Teplička 11:00
Varín 11:01
Vrútky 11:10
Vrútky 11:11
Vrútky 11:13
Martin 11:19
Martin 11:20
Príbovce-Rakovo 11:27
Diviaky 11:36
Odb. Dolná Štubňa 11:42
Odb. Dolná Štubňa 11:43
Čremošné 11:51
Čremošné 11:52
Čremošné 11:53
Harmanec jaskyňa 11:57
Harmanec jaskyňa 11:59
Harmanec jaskyňa 12:02
Harmanec jaskyňa 12:03
Uľanka 12:11
Uľanka 12:14
Uľanka 12:15
Kostiviarska 12:19
Kostiviarska 12:20
Kostiviarska 12:21
Banská Bystrica 12:24
Banská Bystrica 12:25
Banská Bystrica 12:26
Banská Bystrica 12:31
Banská Bystrica 12:35
Radvaň 12:37
Radvaň 12:40
Vlkanová 12:40
Radvaň 12:41
Vlkanová 12:44
Vlkanová 12:45
Sliač kúpele 12:46
Sliač kúpele 12:48
Sliač kúpele 12:49
Sliač kúpele 12:50