Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 06:59
Meškanie
Kúty 06:49 08 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
3.84 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.07 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 06:10
Bratislava-Lamač 06:17
Devínska Nová Ves 06:21
Devínska Nová Ves 06:22
Zohor 06:27
Zohor 06:28
Malacky 06:33
Malacky 06:34
Veľké Leváre 06:37
Veľké Leváre 06:38
Sekule 06:41
Sekule 06:42
Sekule 06:43
Kúty 06:45
Kúty 06:46
Kúty 06:47
Kúty 06:49