Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 21:50
Meškanie
Štúrovo 21:14 28 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Štúrovo )
7.82 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.25 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 19:10
Kúty 19:11
Kúty 19:12
Kúty 19:13
Sekule 19:16
Sekule 19:17
Veľké Leváre 19:22
Veľké Leváre 19:23
Malacky 19:26
Malacky 19:27
Zohor 19:32
Zohor 19:33
Devínska Nová Ves 19:38
Devínska Nová Ves 19:39
Bratislava-Lamač 19:43
Bratislava-Lamač 19:44
Bratislava hl. st. 19:50
Bratislava hl. st. 19:53
Odbočka Močiar 19:58
Bratislava - Vajnory 20:00
Bernolákovo 20:05
Senec 20:09
Sládkovičovo 20:17
Galanta 20:20
Šaľa 20:26
Trnovec nad Váhom 20:29
Tvrdošovce 20:35
Palárikovo 20:38
Nové Zámky 20:44
Nové Zámky 20:46
Dvory nad Žitavou 20:51
Pribeta 20:54
Strekov 20:58
Gbelce 21:03
Mužla 21:07
Štúrovo tranz. skup. 21:09
Štúrovo 21:11
Štúrovo 21:14