Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 08:51
Meškanie
Kúty 08:49 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
4.13 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.94 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Štúrovo 06:46
Štúrovo 06:49
Štúrovo tranz. skup. 06:52
Mužla 06:54
Gbelce 06:58
Strekov 07:03
Pribeta 07:07
Dvory nad Žitavou 07:10
Nové Zámky 07:14
Nové Zámky 07:16
Palárikovo 07:22
Tvrdošovce 07:25
Trnovec nad Váhom 07:31
Šaľa 07:34
Galanta 07:40
Sládkovičovo 07:43
Senec 07:51
Bernolákovo 07:55
Bratislava - Vajnory 07:59
Odbočka Močiar 08:02
Bratislava hl. st. 08:07
Bratislava hl. st. 08:10
Bratislava-Lamač 08:17
Devínska Nová Ves 08:22
Zohor 08:27
Zohor 08:28
Malacky 08:32
Malacky 08:33
Malacky 08:34
Veľké Leváre 08:36
Veľké Leváre 08:37
Veľké Leváre 08:38
Sekule 08:41
Sekule 08:42
Sekule 08:43
Kúty 08:45
Kúty 08:46
Kúty 08:47
Kúty 08:49