Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 17:20
Meškanie
Štúrovo 17:14 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Štúrovo )
3.71 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.11 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 15:10
Kúty 15:11
Kúty 15:12
Kúty 15:13
Sekule 15:16
Sekule 15:17
Veľké Leváre 15:23
Malacky 15:27
Zohor 15:32
Zohor 15:33
Devínska Nová Ves 15:38
Devínska Nová Ves 15:39
Bratislava-Lamač 15:43
Bratislava-Lamač 15:44
Bratislava hl. st. 15:50
Bratislava hl. st. 15:53
Odbočka Močiar 15:58
Bratislava - Vajnory 16:00
Bernolákovo 16:05
Senec 16:09
Sládkovičovo 16:17
Galanta 16:20
Šaľa 16:26
Trnovec nad Váhom 16:29
Tvrdošovce 16:35
Palárikovo 16:38
Nové Zámky 16:44
Nové Zámky 16:46
Dvory nad Žitavou 16:51
Pribeta 16:54
Strekov 16:58
Gbelce 17:03
Mužla 17:07
Štúrovo tranz. skup. 17:09
Štúrovo 17:11
Štúrovo 17:14