Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 13:00
Meškanie
Kúty 12:49 05 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
7.73 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 6.97 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Štúrovo 10:46
Štúrovo 10:49
Štúrovo tranz. skup. 10:52
Mužla 10:54
Gbelce 10:58
Strekov 11:03
Pribeta 11:07
Dvory nad Žitavou 11:10
Nové Zámky 11:14
Nové Zámky 11:16
Palárikovo 11:22
Tvrdošovce 11:25
Trnovec nad Váhom 11:31
Šaľa 11:34
Galanta 11:40
Sládkovičovo 11:43
Senec 11:51
Bernolákovo 11:55
Bratislava - Vajnory 11:59
Odbočka Močiar 12:02
Bratislava hl. st. 12:07
Bratislava hl. st. 12:10
Bratislava-Lamač 12:17
Devínska Nová Ves 12:22
Zohor 12:28
Malacky 12:34
Veľké Leváre 12:38
Sekule 12:42
Sekule 12:43
Kúty 12:46
Kúty 12:47
Kúty 12:49