Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:18
Meškanie
Myjava 18:15 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Myjava )
0.24 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.87 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Nové Mesto nad Váhom 17:20
Čachtice 17:26
Vaďovce 17:39
Stará Turá 17:47
Paprad 17:54
Poriadie 18:02
Myjava 18:09
Myjava 18:15
Vrbovce 18:28