Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 15:20
Meškanie
Štúrovo 15:14 05 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Štúrovo )
7.21 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 9.76 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 13:10
Kúty 13:11
Kúty 13:12
Kúty 13:13
Sekule 13:16
Sekule 13:17
Veľké Leváre 13:22
Veľké Leváre 13:23
Malacky 13:26
Malacky 13:27
Zohor 13:32
Zohor 13:33
Devínska Nová Ves 13:38
Devínska Nová Ves 13:39
Bratislava-Lamač 13:43
Bratislava-Lamač 13:44
Bratislava hl. st. 13:48
Bratislava hl. st. 13:49
Bratislava hl. st. 13:50
Bratislava hl. st. 13:53
Odbočka Močiar 13:58
Bratislava - Vajnory 14:00
Bernolákovo 14:05
Senec 14:09
Sládkovičovo 14:16
Sládkovičovo 14:17
Galanta 14:20
Šaľa 14:26
Trnovec nad Váhom 14:29
Tvrdošovce 14:35
Palárikovo 14:38
Nové Zámky 14:44
Nové Zámky 14:45
Nové Zámky 14:46
Dvory nad Žitavou 14:51
Pribeta 14:54
Strekov 14:58
Gbelce 15:03
Mužla 15:06
Mužla 15:07
Štúrovo tranz. skup. 15:09
Štúrovo 15:11
Štúrovo 15:14