Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:50
Meškanie
Kúty 16:47 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
2.88 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.13 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Štúrovo 14:46
Štúrovo 14:49
Štúrovo tranz. skup. 14:52
Mužla 14:54
Gbelce 14:58
Strekov 15:03
Pribeta 15:07
Dvory nad Žitavou 15:10
Nové Zámky 15:14
Nové Zámky 15:16
Palárikovo 15:22
Tvrdošovce 15:25
Trnovec nad Váhom 15:31
Šaľa 15:34
Galanta 15:39
Galanta 15:40
Sládkovičovo 15:43
Senec 15:51
Bernolákovo 15:55
Bratislava - Vajnory 15:59
Odbočka Močiar 16:02
Bratislava hl. st. 16:07
Bratislava hl. st. 16:10
Bratislava-Lamač 16:17
Devínska Nová Ves 16:20
Devínska Nová Ves 16:21
Devínska Nová Ves 16:22
Zohor 16:27
Zohor 16:28
Malacky 16:32
Malacky 16:33
Malacky 16:34
Veľké Leváre 16:36
Veľké Leváre 16:37
Veľké Leváre 16:38
Sekule 16:41
Sekule 16:42
Sekule 16:43
Kúty 16:45
Kúty 16:46
Kúty 16:47
Kúty 16:48
Kúty 16:49