Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 11:18
Meškanie
Štúrovo 11:14 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Štúrovo )
2.74 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.66 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 09:09
Kúty 09:10
Kúty 09:11
Kúty 09:12
Kúty 09:13
Sekule 09:16
Sekule 09:17
Veľké Leváre 09:22
Veľké Leváre 09:23
Malacky 09:26
Malacky 09:27
Zohor 09:32
Zohor 09:33
Devínska Nová Ves 09:38
Devínska Nová Ves 09:39
Bratislava-Lamač 09:42
Bratislava-Lamač 09:43
Bratislava-Lamač 09:44
Bratislava hl. st. 09:50
Bratislava hl. st. 09:53
Odbočka Močiar 09:58
Bratislava - Vajnory 10:00
Bernolákovo 10:05
Senec 10:09
Sládkovičovo 10:17
Galanta 10:20
Šaľa 10:25
Šaľa 10:26
Trnovec nad Váhom 10:29
Tvrdošovce 10:35
Palárikovo 10:37
Palárikovo 10:38
Nové Zámky 10:42
Nové Zámky 10:44
Nové Zámky 10:46
Dvory nad Žitavou 10:51
Pribeta 10:54
Strekov 10:58
Gbelce 11:03
Mužla 11:06
Mužla 11:07
Štúrovo tranz. skup. 11:09
Štúrovo 11:09
Štúrovo 11:11
Štúrovo 11:14