Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 18:53
Meškanie
Kúty 18:49 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
3.08 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.10 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Štúrovo 16:46
Štúrovo 16:49
Štúrovo tranz. skup. 16:52
Mužla 16:54
Gbelce 16:58
Strekov 17:03
Pribeta 17:07
Dvory nad Žitavou 17:10
Nové Zámky 17:14
Nové Zámky 17:16
Palárikovo 17:22
Tvrdošovce 17:25
Trnovec nad Váhom 17:31
Šaľa 17:34
Galanta 17:40
Sládkovičovo 17:43
Senec 17:51
Bernolákovo 17:55
Bratislava - Vajnory 17:59
Odbočka Močiar 18:02
Bratislava hl. st. 18:06
Bratislava hl. st. 18:07
Bratislava hl. st. 18:10
Bratislava-Lamač 18:17
Devínska Nová Ves 18:21
Devínska Nová Ves 18:22
Zohor 18:27
Zohor 18:28
Malacky 18:32
Malacky 18:33
Malacky 18:34
Veľké Leváre 18:36
Veľké Leváre 18:37
Veľké Leváre 18:38
Sekule 18:41
Sekule 18:42
Sekule 18:43
Kúty 18:45
Kúty 18:46
Kúty 18:47
Kúty 18:48
Kúty 18:49