Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 09:20
Meškanie
Štúrovo 09:14 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Štúrovo )
5.24 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 5.30 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 07:09
Kúty 07:10
Kúty 07:11
Kúty 07:12
Kúty 07:13
Sekule 07:17
Veľké Leváre 07:23
Malacky 07:26
Malacky 07:27
Zohor 07:32
Zohor 07:33
Devínska Nová Ves 07:38
Devínska Nová Ves 07:39
Bratislava-Lamač 07:42
Bratislava-Lamač 07:43
Bratislava-Lamač 07:44
Bratislava hl. st. 07:49
Bratislava hl. st. 07:50
Bratislava hl. st. 07:53
Odbočka Močiar 07:58
Bratislava - Vajnory 08:00
Bernolákovo 08:05
Senec 08:09
Sládkovičovo 08:17
Galanta 08:20
Šaľa 08:26
Trnovec nad Váhom 08:29
Tvrdošovce 08:35
Palárikovo 08:38
Nové Zámky 08:44
Nové Zámky 08:46
Dvory nad Žitavou 08:50
Dvory nad Žitavou 08:51
Pribeta 08:53
Pribeta 08:54
Strekov 08:57
Strekov 08:58
Gbelce 09:02
Gbelce 09:03
Mužla 09:06
Mužla 09:07
Štúrovo tranz. skup. 09:09
Štúrovo 09:11
Štúrovo 09:14