Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 20:51
Meškanie
Kúty 20:49 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
6.18 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 6.33 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Štúrovo 18:48
Štúrovo 18:50
Štúrovo tranz. skup. 18:53
Mužla 18:55
Gbelce 18:59
Strekov 19:04
Pribeta 19:08
Dvory nad Žitavou 19:11
Nové Zámky 19:15
Nové Zámky 19:16
Palárikovo 19:22
Tvrdošovce 19:25
Trnovec nad Váhom 19:31
Šaľa 19:34
Galanta 19:40
Sládkovičovo 19:43
Senec 19:51
Bernolákovo 19:55
Bratislava - Vajnory 19:59
Odbočka Močiar 20:02
Bratislava hl. st. 20:07
Bratislava hl. st. 20:10
Bratislava-Lamač 20:17
Devínska Nová Ves 20:22
Zohor 20:28
Malacky 20:33
Malacky 20:34
Veľké Leváre 20:37
Veľké Leváre 20:38
Sekule 20:42
Sekule 20:43
Kúty 20:46
Kúty 20:47
Kúty 20:49