Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 20:48
Meškanie
Šelpice 20:47 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šelpice )
0.57 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.27 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 19:32
Kúty 19:33
Šaštín-Stráže 19:42
Šaštín-Stráže 19:43
Šajdíkove Humence 19:52
Šajdíkove Humence 19:53
Šajdíkove Humence 19:54
Senica 19:59
Senica 20:03
Jablonica 20:10
Jablonica 20:11
Jablonica 20:12
Výhybňa Dúbrava 20:18
Výhybňa Dúbrava 20:19
Výhybňa Dúbrava 20:20
Smolenice 20:28
Smolenice 20:29
Smolenice 20:31
Boleráz 20:37
Boleráz 20:38
Boleráz 20:39
Šelpice 20:44
Šelpice 20:45
Šelpice 20:46
Šelpice 20:47