Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 20:23
Meškanie
Šaštín-Stráže 20:20 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šaštín-Stráže )
0.79 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.18 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trnava 19:09
Šelpice 19:18
Šelpice 19:19
Boleráz 19:25
Boleráz 19:26
Smolenice 19:33
Smolenice 19:34
Smolenice 19:35
Výhybňa Dúbrava 19:43
Výhybňa Dúbrava 19:44
Jablonica 19:51
Jablonica 19:52
Jablonica 19:53
Senica 20:00
Senica 20:01
Senica 20:02
Šajdíkove Humence 20:07
Šajdíkove Humence 20:08
Šajdíkove Humence 20:09
Šaštín-Stráže 20:18
Šaštín-Stráže 20:19
Šaštín-Stráže 20:20