Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:23
Meškanie
Šaštín-Stráže 18:20 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šaštín-Stráže )
0.75 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.52 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trnava 17:09
Šelpice 17:18
Šelpice 17:19
Boleráz 17:25
Boleráz 17:26
Smolenice 17:33
Smolenice 17:34
Smolenice 17:35
Výhybňa Dúbrava 17:43
Výhybňa Dúbrava 17:44
Jablonica 17:51
Jablonica 17:52
Jablonica 17:53
Senica 17:59
Senica 18:00
Senica 18:01
Senica 18:02
Šajdíkove Humence 18:08
Šajdíkove Humence 18:09
Šaštín-Stráže 18:18
Šaštín-Stráže 18:19
Šaštín-Stráže 18:20