Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 15:51
Meškanie
Šelpice 15:47 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šelpice )
1.85 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.69 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 14:33
Šaštín-Stráže 14:42
Šaštín-Stráže 14:43
Šajdíkove Humence 14:52
Šajdíkove Humence 14:53
Šajdíkove Humence 14:54
Senica 14:58
Senica 14:59
Senica 15:03
Jablonica 15:10
Jablonica 15:11
Jablonica 15:12
Výhybňa Dúbrava 15:18
Výhybňa Dúbrava 15:19
Smolenice 15:27
Smolenice 15:28
Smolenice 15:29
Smolenice 15:31
Boleráz 15:38
Boleráz 15:39
Šelpice 15:44
Šelpice 15:45
Šelpice 15:46
Šelpice 15:47