Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 17:23
Meškanie
Šaštín-Stráže 17:20 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šaštín-Stráže )
0.64 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.16 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trnava 16:07
Šelpice 16:16
Boleráz 16:23
Smolenice 16:31
Smolenice 16:32
Výhybňa Dúbrava 16:41
Jablonica 16:49
Jablonica 16:53
Senica 17:00
Senica 17:01
Senica 17:02
Šajdíkove Humence 17:07
Šajdíkove Humence 17:08
Šajdíkove Humence 17:09
Šaštín-Stráže 17:18
Šaštín-Stráže 17:19
Šaštín-Stráže 17:20