Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 14:48
Meškanie
Šelpice 14:46 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šelpice )
1.52 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.34 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 13:32
Kúty 13:33
Šaštín-Stráže 13:42
Šaštín-Stráže 13:43
Šajdíkove Humence 13:52
Šajdíkove Humence 13:53
Šajdíkove Humence 13:54
Senica 13:59
Senica 14:02
Senica 14:03
Jablonica 14:09
Jablonica 14:10
Jablonica 14:11
Jablonica 14:12
Výhybňa Dúbrava 14:18
Výhybňa Dúbrava 14:19
Smolenice 14:28
Smolenice 14:29
Smolenice 14:31
Boleráz 14:38
Boleráz 14:39
Šelpice 14:44
Šelpice 14:45
Šelpice 14:46