Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 14:21
Meškanie
Šaštín-Stráže 14:20 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šaštín-Stráže )
1.06 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.16 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trnava 13:09
Šelpice 13:18
Šelpice 13:19
Boleráz 13:25
Boleráz 13:26
Smolenice 13:33
Smolenice 13:34
Smolenice 13:35
Výhybňa Dúbrava 13:43
Výhybňa Dúbrava 13:44
Jablonica 13:50
Jablonica 13:51
Jablonica 13:52
Jablonica 13:53
Senica 13:59
Senica 14:00
Senica 14:01
Senica 14:02
Šajdíkove Humence 14:07
Šajdíkove Humence 14:08
Šajdíkove Humence 14:09
Šaštín-Stráže 14:17
Šaštín-Stráže 14:18
Šaštín-Stráže 14:19
Šaštín-Stráže 14:20