Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 07:14
Meškanie
Šelpice 07:13 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šelpice )
1.06 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.51 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 06:00
Kúty 06:01
Šaštín-Stráže 06:10
Šaštín-Stráže 06:11
Šajdíkove Humence 06:21
Šajdíkove Humence 06:22
Senica 06:27
Senica 06:28
Jablonica 06:36
Jablonica 06:37
Jablonica 06:38
Výhybňa Dúbrava 06:44
Výhybňa Dúbrava 06:45
Smolenice 06:54
Smolenice 06:55
Smolenice 06:57
Boleráz 07:03
Boleráz 07:04
Boleráz 07:05
Šelpice 07:11
Šelpice 07:12
Šelpice 07:13