Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 10:23
Meškanie
Šaštín-Stráže 10:20 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šaštín-Stráže )
1.50 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.88 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trnava 09:09
Šelpice 09:18
Šelpice 09:19
Boleráz 09:25
Boleráz 09:26
Smolenice 09:32
Smolenice 09:33
Smolenice 09:34
Smolenice 09:35
Výhybňa Dúbrava 09:43
Výhybňa Dúbrava 09:44
Jablonica 09:50
Jablonica 09:51
Jablonica 09:52
Jablonica 09:53
Senica 10:00
Senica 10:01
Senica 10:02
Šajdíkove Humence 10:07
Šajdíkove Humence 10:08
Šajdíkove Humence 10:09
Šaštín-Stráže 10:18
Šaštín-Stráže 10:19
Šaštín-Stráže 10:20