Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 05:35
Meškanie
Šelpice 05:34 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šelpice )
1.00 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.59 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 04:22
Kúty 04:23
Šaštín-Stráže 04:32
Šaštín-Stráže 04:33
Šajdíkove Humence 04:42
Šajdíkove Humence 04:43
Šajdíkove Humence 04:44
Senica 04:49
Senica 04:50
Jablonica 04:57
Jablonica 04:58
Jablonica 04:59
Jablonica 05:00
Výhybňa Dúbrava 05:06
Výhybňa Dúbrava 05:07
Výhybňa Dúbrava 05:08
Smolenice 05:16
Smolenice 05:17
Smolenice 05:18
Boleráz 05:24
Boleráz 05:25
Boleráz 05:26
Šelpice 05:32
Šelpice 05:33
Šelpice 05:34