Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 07:47
Meškanie
Šaštín-Stráže 07:45 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šaštín-Stráže )
0.37 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.29 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trnava 06:31
Šelpice 06:40
Šelpice 06:41
Boleráz 06:47
Boleráz 06:48
Smolenice 06:55
Smolenice 06:56
Smolenice 06:57
Výhybňa Dúbrava 07:05
Výhybňa Dúbrava 07:06
Jablonica 07:13
Jablonica 07:14
Jablonica 07:15
Senica 07:22
Senica 07:23
Senica 07:27
Senica 07:28
Šajdíkove Humence 07:32
Šajdíkove Humence 07:33
Šajdíkove Humence 07:34
Šaštín-Stráže 07:43
Šaštín-Stráže 07:44
Šaštín-Stráže 07:45