Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 05:12
Meškanie
Šaštín-Stráže 05:08 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Šaštín-Stráže )
1.13 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.41 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trnava 03:53
Šelpice 04:02
Šelpice 04:03
Boleráz 04:09
Boleráz 04:10
Smolenice 04:17
Smolenice 04:18
Smolenice 04:19
Výhybňa Dúbrava 04:27
Výhybňa Dúbrava 04:28
Jablonica 04:35
Jablonica 04:36
Jablonica 04:37
Senica 04:44
Senica 04:45
Senica 04:51
Šajdíkove Humence 04:56
Šajdíkove Humence 04:57
Šaštín-Stráže 05:06
Šaštín-Stráže 05:07
Šaštín-Stráže 05:08