Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 21:08
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 21:00 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
12.00 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 13.33 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 17:44
Čadca 17:45
Čadca 17:47
Čadca 17:49
Krásno nad Kysucou 17:59
Kysucké Nové Mesto 18:03
Žilina 18:11
Žilina 18:13
Odbočka Váh 18:17
Varín 18:19
Vrútky 18:29
Vrútky nákl. st. 18:30
Turany 18:34
Kraľovany 18:40
Ľubochňa 18:44
Ružomberok 18:53
Ružomberok 18:54
Lisková 18:58
Liptovská Teplá 19:00
Výhybňa Paludza 19:07
Liptovský Mikuláš 19:11
Liptovský Mikuláš 19:12
Liptovský Hrádok 19:20
Kráľova Lehota 19:23
Východná 19:29
Štrba 19:38
Svit 19:47
Svit 19:48
Svit 19:50
Poprad-Tatry 19:52
Poprad-Tatry 19:54
Poprad-Tatry 19:57
Poprad-Tatry 19:59
Vydrník 20:08
Spišská Nová Ves 20:15
Spišská Nová Ves 20:16
Markušovce 20:23
Spišské Vlachy 20:30
Krompachy 20:34
Margecany 20:41
Výhybňa Ružín 20:45
Malá Lodina 20:47
Kysak 20:54
Kysak 20:55
Kostoľany nad Hornádom 21:00