Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 14:23
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 14:21 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
5.20 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 6.89 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 11:10
Čadca 11:11
Čadca 11:12
Krásno nad Kysucou 11:21
Krásno nad Kysucou 11:22
Kysucké Nové Mesto 11:26
Žilina 11:33
Žilina 11:34
Žilina 11:36
Odbočka Váh 11:40
Varín 11:42
Vrútky 11:51
Vrútky nákl. st. 11:52
Vrútky nákl. st. 11:53
Turany 11:57
Kraľovany 12:02
Ľubochňa 12:06
Ružomberok 12:15
Ružomberok 12:16
Ružomberok 12:17
Lisková 12:20
Liptovská Teplá 12:22
Výhybňa Paludza 12:29
Liptovský Mikuláš 12:33
Liptovský Mikuláš 12:34
Liptovský Mikuláš 12:35
Liptovský Hrádok 12:43
Kráľova Lehota 12:46
Východná 12:52
Východná 12:53
Štrba 13:00
Štrba 13:02
Štrba 13:03
Svit 13:10
Svit 13:11
Svit 13:12
Svit 13:13
Svit 13:14
Poprad-Tatry 13:15
Poprad-Tatry 13:16
Poprad-Tatry 13:17
Poprad-Tatry 13:18
Poprad-Tatry 13:19
Poprad-Tatry 13:20
Poprad-Tatry 13:21
Poprad-Tatry 13:22
Vydrník 13:30
Vydrník 13:31
Spišská Nová Ves 13:38
Spišská Nová Ves 13:39
Markušovce 13:44
Markušovce 13:45
Spišské Vlachy 13:51
Spišské Vlachy 13:52
Krompachy 13:55
Krompachy 13:56
Margecany 14:02
Výhybňa Ružín 14:06
Výhybňa Ružín 14:07
Malá Lodina 14:08
Kysak 14:13
Kysak 14:14
Kysak 14:15
Kysak 14:16
Kostoľany nad Hornádom 14:20
Kostoľany nad Hornádom 14:21