Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 08:32
Meškanie
Lúky pod Makytou 08:25 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Lúky pod Makytou )
1.14 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.24 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 06:59
Žilina zriaď. st. 07:02
Žilina 07:19
Žilina zriaď. st. 07:22
Žilina zriaď. st. 07:26
Dolný Hričov 07:28
Bytča 07:32
Považská Teplá 07:38
Považská Teplá 07:39
Považská Teplá 07:40
Považská Teplá 07:41
Považská Bystrica 07:43
Považská Bystrica 07:44
Považská Bystrica 07:45
Považská Bystrica 07:46
Považská Bystrica 07:47
Považská Bystrica 07:49
Púchov 07:59
Púchov 08:00
Púchov 08:02
Púchov 08:14
Lúky pod Makytou 08:24
Lúky pod Makytou 08:25