Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 13:18
Meškanie
Sekule 13:14 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Sekule )
10.11 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 6.68 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava-Nové Mesto 11:57
Bratislava hl. st. 12:04
Bratislava hl. st. 12:16
Bratislava-Lamač 12:24
Bratislava-Lamač 12:25
Devínska Nová Ves 12:31
Devínska Nová Ves 12:32
Zohor 12:42
Zohor 12:43
Malacky 12:53
Malacky 12:54
Veľké Leváre 13:00
Veľké Leváre 13:01
Sekule 13:13
Sekule 13:14