Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 07:20
Meškanie
Brestovany 07:05 13 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Brestovany )
0.59 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.15 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Malacky 05:19
Zohor 05:30
Zohor 05:38
Devínska Nová Ves 05:44
Devínska Nová Ves 05:47
Devínska Nová Ves 05:48
Devínska Nová Ves 05:51
Bratislava-Lamač 05:52
Bratislava-Lamač 05:58
Bratislava hl. st. 06:06
Bratislava hl. st. 06:07
Bratislava hl. st. 06:09
Odbočka Vinohrady 06:17
Bratislava - Rača 06:18
Bratislava - Rača 06:19
Výhybňa Svätý Jur 06:25
Pezinok 06:31
Pezinok 06:32
Šenkvice 06:37
Šenkvice 06:38
Cífer 06:48
Cífer 06:49
Trnava 06:56
Trnava 06:58
Brestovany 07:03
Brestovany 07:05