Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 07:42
Meškanie
Brestovany 07:41 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Brestovany )
0.00 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.16 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 05:37
Kúty 05:38
Sekule 05:43
Sekule 05:44
Sekule 05:45
Veľké Leváre 05:56
Veľké Leváre 05:57
Malacky 06:03
Malacky 06:05
Zohor 06:15
Zohor 06:16
Devínska Nová Ves 06:25
Devínska Nová Ves 06:26
Devínska Nová Ves 06:27
Bratislava-Lamač 06:33
Bratislava-Lamač 06:34
Bratislava hl. st. 06:42
Bratislava hl. st. 06:43
Bratislava hl. st. 06:46
Odbočka Vinohrady 06:55
Bratislava - Rača 06:56
Bratislava - Rača 06:57
Výhybňa Svätý Jur 07:03
Pezinok 07:09
Pezinok 07:10
Šenkvice 07:15
Šenkvice 07:16
Cífer 07:26
Cífer 07:27
Trnava 07:34
Trnava 07:36
Brestovany 07:41
Brestovany 07:43