Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
14.01.2018 o 07:23
Meškanie
Sekule 07:14 06 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Sekule )
0.33 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.31 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Nové Zámky 04:30
Palárikovo 04:39
Palárikovo 04:40
Tvrdošovce 04:44
Tvrdošovce 04:45
Trnovec nad Váhom 04:54
Trnovec nad Váhom 04:55
Šaľa 05:00
Šaľa 05:01
Galanta 05:10
Galanta 05:11
Sládkovičovo 05:16
Sládkovičovo 05:17
Senec 05:32
Bernolákovo 05:40
Bernolákovo 05:41
Bratislava - Vajnory 05:48
Bratislava - Vajnory 05:49
Odbočka Močiar 05:52
Bratislava hl. st. 05:59
Bratislava hl. st. 06:00
Bratislava hl. st. 06:16
Bratislava-Lamač 06:24
Bratislava-Lamač 06:25
Devínska Nová Ves 06:31
Devínska Nová Ves 06:32
Zohor 06:42
Zohor 06:43
Malacky 06:53
Malacky 06:54
Veľké Leváre 07:00
Veľké Leváre 07:01
Sekule 07:12
Sekule 07:13
Sekule 07:14