Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 06:05
Meškanie
Brestovany 06:03 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Brestovany )
1.31 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.19 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 04:01
Kúty 04:02
Sekule 04:07
Sekule 04:09
Veľké Leváre 04:20
Veľké Leváre 04:21
Malacky 04:26
Malacky 04:27
Malacky 04:29
Zohor 04:39
Zohor 04:40
Devínska Nová Ves 04:50
Devínska Nová Ves 04:51
Bratislava-Lamač 04:57
Bratislava-Lamač 04:58
Bratislava hl. st. 05:07
Bratislava hl. st. 05:09
Odbočka Vinohrady 05:17
Bratislava - Rača 05:18
Bratislava - Rača 05:19
Výhybňa Svätý Jur 05:25
Pezinok 05:31
Pezinok 05:32
Šenkvice 05:37
Šenkvice 05:38
Cífer 05:48
Cífer 05:49
Trnava 05:56
Trnava 05:58
Brestovany 06:03
Brestovany 06:05