Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 06:17
Meškanie
Sekule 06:14 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Sekule )
6.57 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.34 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Nové Zámky 03:22
Palárikovo 03:31
Palárikovo 03:32
Tvrdošovce 03:36
Tvrdošovce 03:37
Trnovec nad Váhom 03:46
Trnovec nad Váhom 03:47
Šaľa 03:51
Šaľa 03:52
Galanta 04:02
Galanta 04:07
Sládkovičovo 04:12
Sládkovičovo 04:13
Senec 04:27
Senec 04:28
Bernolákovo 04:35
Bernolákovo 04:36
Bratislava - Vajnory 04:43
Bratislava - Vajnory 04:44
Bratislava - Vajnory 04:45
Odbočka Močiar 04:47
Bratislava hl. st. 04:54
Bratislava hl. st. 04:55
Bratislava hl. st. 05:16
Bratislava-Lamač 05:23
Bratislava-Lamač 05:24
Bratislava-Lamač 05:25
Devínska Nová Ves 05:31
Devínska Nová Ves 05:32
Zohor 05:42
Zohor 05:43
Malacky 05:53
Malacky 05:54
Veľké Leváre 06:00
Veľké Leváre 06:01
Sekule 06:13
Sekule 06:14