Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 17:50
Meškanie
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:48 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Dobrá pri Čiernej nad Tisou )
1.12 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.33 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 16:26
Barca - stavadlo 1 16:32
Krásna nad Hornádom 16:33
Krásna nad Hornádom 16:34
Nižná Myšľa 16:38
Nižná Myšľa 16:39
Nižná Myšľa 16:40
Ruskov 16:44
Ruskov 16:45
Ruskov 16:46
Slanec 16:49
Slanec 16:50
Slanec 16:51
Slanec 16:52
Výhybňa Slivník 16:54
Výhybňa Slivník 16:55
Výhybňa Slivník 16:56
Kuzmice 16:56
Kuzmice 16:57
Výhybňa Slivník 16:57
Kuzmice 16:58
Kuzmice 16:59
Kuzmice 17:00
Michaľany 17:04
Michaľany 17:05
Michaľany 17:06
Slovenské Nové Mesto 17:18
Slovenské Nové Mesto 17:19
Streda nad Bodrogom 17:26
Streda nad Bodrogom 17:27
Veľký Horeš 17:37
Veľký Horeš 17:38
Veľký Horeš 17:39
Pribeník 17:43
Pribeník 17:44
Pribeník 17:45
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:47
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:48