Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
18.01.2018 o 22:35
Meškanie
Strážske 22:30 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Strážske )
2.91 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.66 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 21:01
Barca - stavadlo 1 21:07
Krásna nad Hornádom 21:09
Nižná Myšľa 21:14
Ruskov 21:19
Ruskov 21:20
Ruskov 21:21
Slanec 21:24
Slanec 21:25
Slanec 21:26
Slanec 21:27
Slanec 21:28
Výhybňa Slivník 21:32
Výhybňa Slivník 21:33
Výhybňa Slivník 21:34
Výhybňa Slivník 21:35
Čeľovce 21:39
Čeľovce 21:40
Čeľovce 21:41
Čeľovce 21:42
Trebišov 21:48
Trebišov 21:50
Hrinište 21:55
Hrinište 21:56
Bánovce nad Ondavou 22:00
Bánovce nad Ondavou 22:01
Michalovce 22:09
Michalovce 22:10
Michalovce 22:18
Petrovce nad Laborcom 22:23
Strážske 22:29
Strážske 22:30