Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 20:26
Meškanie
Strážske 20:23 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Strážske )
0.18 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.36 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 19:01
Barca - stavadlo 1 19:07
Krásna nad Hornádom 19:08
Krásna nad Hornádom 19:09
Nižná Myšľa 19:13
Nižná Myšľa 19:14
Ruskov 19:19
Ruskov 19:20
Ruskov 19:21
Slanec 19:25
Slanec 19:26
Slanec 19:27
Slanec 19:28
Výhybňa Slivník 19:33
Výhybňa Slivník 19:34
Výhybňa Slivník 19:35
Čeľovce 19:39
Čeľovce 19:40
Čeľovce 19:41
Čeľovce 19:42
Trebišov 19:48
Trebišov 19:50
Hrinište 19:55
Hrinište 19:56
Bánovce nad Ondavou 20:00
Bánovce nad Ondavou 20:01
Michalovce 20:09
Michalovce 20:10
Michalovce 20:11
Petrovce nad Laborcom 20:16
Strážske 20:21
Strážske 20:22
Strážske 20:23