Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 12:56
Meškanie
Barca - stavadlo 1 12:52 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Barca - stavadlo 1 )
4.38 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.35 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Humenné 11:28
Strážske 11:37
Strážske 11:38
Petrovce nad Laborcom 11:45
Michalovce 11:49
Michalovce 11:51
Bánovce nad Ondavou 12:00
Bánovce nad Ondavou 12:01
Hrinište 12:06
Trebišov 12:11
Trebišov 12:13
Čeľovce 12:21
Výhybňa Slivník 12:28
Slanec 12:36
Ruskov 12:40
Nižná Myšľa 12:45
Krásna nad Hornádom 12:50
Barca - stavadlo 1 12:52