Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 17:05
Meškanie
Strážske 17:03 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Strážske )
0.50 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.83 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 15:37
Barca - stavadlo 1 15:44
Barca - stavadlo 1 15:45
Krásna nad Hornádom 15:45
Krásna nad Hornádom 15:46
Krásna nad Hornádom 15:47
Nižná Myšľa 15:50
Nižná Myšľa 15:51
Nižná Myšľa 15:52
Ruskov 15:55
Ruskov 15:56
Ruskov 15:57
Ruskov 15:58
Ruskov 15:59
Slanec 16:00
Slanec 16:02
Slanec 16:03
Slanec 16:04
Slanec 16:06
Výhybňa Slivník 16:09
Výhybňa Slivník 16:10
Výhybňa Slivník 16:11
Výhybňa Slivník 16:12
Výhybňa Slivník 16:13
Čeľovce 16:16
Čeľovce 16:17
Čeľovce 16:18
Čeľovce 16:19
Čeľovce 16:22
Trebišov 16:28
Trebišov 16:30
Hrinište 16:35
Hrinište 16:36
Bánovce nad Ondavou 16:40
Bánovce nad Ondavou 16:41
Michalovce 16:49
Michalovce 16:50
Michalovce 16:51
Petrovce nad Laborcom 16:56
Strážske 17:02
Strážske 17:03