Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 10:53
Meškanie
Barca - stavadlo 1 10:51 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Barca - stavadlo 1 )
0.72 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.33 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Humenné 09:28
Strážske 09:37
Strážske 09:38
Petrovce nad Laborcom 09:45
Michalovce 09:49
Michalovce 09:51
Bánovce nad Ondavou 10:00
Bánovce nad Ondavou 10:01
Hrinište 10:06
Trebišov 10:11
Trebišov 10:13
Čeľovce 10:21
Výhybňa Slivník 10:27
Výhybňa Slivník 10:28
Slanec 10:35
Slanec 10:36
Ruskov 10:39
Ruskov 10:40
Nižná Myšľa 10:44
Nižná Myšľa 10:45
Krásna nad Hornádom 10:49
Krásna nad Hornádom 10:50
Barca - stavadlo 1 10:51
Barca - stavadlo 1 10:52