Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:32
Meškanie
Strážske 16:23 04 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Strážske )
5.60 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.87 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 15:01
Barca - stavadlo 1 15:07
Krásna nad Hornádom 15:09
Nižná Myšľa 15:14
Ruskov 15:20
Ruskov 15:21
Slanec 15:25
Slanec 15:26
Slanec 15:27
Slanec 15:28
Výhybňa Slivník 15:33
Výhybňa Slivník 15:34
Výhybňa Slivník 15:35
Čeľovce 15:39
Čeľovce 15:41
Čeľovce 15:42
Trebišov 15:48
Trebišov 15:50
Hrinište 15:55
Hrinište 15:56
Bánovce nad Ondavou 16:00
Bánovce nad Ondavou 16:01
Michalovce 16:09
Michalovce 16:10
Michalovce 16:11
Petrovce nad Laborcom 16:16
Strážske 16:22
Strážske 16:23