Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 09:14
Meškanie
Barca - stavadlo 1 08:52 20 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Barca - stavadlo 1 )
6.18 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 5.67 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Humenné 07:28
Strážske 07:37
Strážske 07:38
Petrovce nad Laborcom 07:45
Michalovce 07:49
Michalovce 07:51
Bánovce nad Ondavou 08:00
Bánovce nad Ondavou 08:01
Hrinište 08:06
Trebišov 08:11
Trebišov 08:13
Čeľovce 08:20
Čeľovce 08:21
Výhybňa Slivník 08:28
Slanec 08:35
Slanec 08:36
Ruskov 08:40
Nižná Myšľa 08:45
Krásna nad Hornádom 08:50
Barca - stavadlo 1 08:52