Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 07:00
Meškanie
Barca - stavadlo 1 06:52 06 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Barca - stavadlo 1 )
3.33 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.84 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Humenné 05:28
Strážske 05:37
Strážske 05:38
Petrovce nad Laborcom 05:45
Michalovce 05:49
Michalovce 05:51
Bánovce nad Ondavou 06:01
Hrinište 06:06
Trebišov 06:11
Trebišov 06:13
Čeľovce 06:20
Čeľovce 06:21
Výhybňa Slivník 06:28
Slanec 06:36
Ruskov 06:40
Nižná Myšľa 06:45
Krásna nad Hornádom 06:50
Barca - stavadlo 1 06:52