Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 12:26
Meškanie
Strážske 12:23 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Strážske )
1.56 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.23 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 11:01
Barca - stavadlo 1 11:07
Krásna nad Hornádom 11:09
Nižná Myšľa 11:14
Ruskov 11:19
Ruskov 11:20
Ruskov 11:21
Slanec 11:24
Slanec 11:25
Slanec 11:26
Slanec 11:27
Slanec 11:28
Výhybňa Slivník 11:32
Výhybňa Slivník 11:33
Výhybňa Slivník 11:34
Výhybňa Slivník 11:35
Čeľovce 11:38
Čeľovce 11:40
Čeľovce 11:41
Čeľovce 11:42
Trebišov 11:48
Trebišov 11:50
Hrinište 11:55
Hrinište 11:56
Bánovce nad Ondavou 12:00
Bánovce nad Ondavou 12:01
Michalovce 12:09
Michalovce 12:10
Michalovce 12:11
Petrovce nad Laborcom 12:16
Strážske 12:22
Strážske 12:23