Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 05:02
Meškanie
Barca - stavadlo 1 04:57 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Barca - stavadlo 1 )
2.21 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.80 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Humenné 03:33
Strážske 03:42
Strážske 03:43
Petrovce nad Laborcom 03:50
Michalovce 03:54
Michalovce 03:55
Michalovce 03:56
Bánovce nad Ondavou 04:05
Bánovce nad Ondavou 04:06
Hrinište 04:11
Trebišov 04:16
Trebišov 04:18
Čeľovce 04:25
Čeľovce 04:26
Výhybňa Slivník 04:33
Slanec 04:41
Ruskov 04:45
Nižná Myšľa 04:50
Krásna nad Hornádom 04:55
Barca - stavadlo 1 04:57